l

Czester to wesoły kundelek, który został zabrany pod naszą opiekę po tym jak stracił swojego opiekuna. Naszym oczom ukazał się obraz nędzy
i rozpaczy, przywiązany łańcuchem do płotu. Czester był wychudzony, zapchlony a jego sierść była brudna i obtarta od zardzewiałego łańcucha. Dzisiaj, dzięki troskliwej opiece psiak zmienił się nie do poznania i w końcu zaczyna cieszyć się z życia. Jest dojrzałym psiakiem w wieku około 5 lat sięgającym lekko za łydkę. Czester szybko przekonał się do swoich opiekunów, których pokochał i chętnie wychodzi z każdym na spacery. Jest łagodnym i oddanym przyjacielem, który będzie wiernie kroczył za swoim panem. Czester tak bardzo cieszy się z kontaktu z ludźmi, że przy każdej możliwości i radości głośno daje znać szczekając. Oczywiście jest to wynik wielkiej euforii. Psiak jest bardzo grzeczny, potrafi chodzić na smyczy, nie sprawia problemu podczas kąpieli. Dogaduje się z suczkami, z samcami bywa różnie. Czester czeka na swojego człowieka, który go pokocha i będzie traktował jak członka rodziny. Za wszystko sam psiak odpłaci się wiernością i oddaniem na wiele długich lat. Może właśnie Ty odmienisz jego los?

Czester przebywa pod opieką OTOZ Animals Schroniska w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku 281/16
Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję:
tel. 58 531 96 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew