Flextronics

 

W sobotę grupa wolontariuszy z Flextonics obwiedziła nasze schronisko by pomóc w remoncie i odnawianiu boksów dla psiaków. Praca paliła m się w rękach, farby i drewnochrony, które zakupiła firma szybko znikały, a nasze boksy coraz bardziej piękniały.

Metamorfozy

 

Następne nasze psiaki MARS i LEILA odwiedziły Psyzjera i mają teraz nową, modną, fryzurkę. Nie trzeba dodawać, jaka to ulga w takie upały. Dziękujemy za miłe i DARMOWE wizyty i polecamy naszych ulubionych Psyzjerów, którzy przenieśli się teraz na ul. Jarzębinową

 basenikismallKochani, uzbieraliśmy na kilka baseników i zaraz kupiliśmy je (znaleźliśmy tanie w Carrfourze, za 29 zł) i ustawiliśmy w najgorętszych i największych boksach. Zobaczcie jakie psiaki mają uśmiechnięte pyszczki Emotikon smile 

Bardzo dziękujemy osobom, które sfinansowały ich zakup Emotikon heart
Jednak są jeszcze boksy gdzie brakuje baseników, czy możemy jeszcze liczyć na wasze wsparcie? Bardzo prosimy, może uda się wstawić basenik do każdego zbiorczego boksu... byłoby super.
Nasze konto , PKO BP S.A. 81 1020 1909 0000 3402 0107 9615, dla przelewów zagranicznych: Kod BIC (Swift): BPKOPLPW81 1020 1909 0000 3402 0107 9615 - z dopiskiem "na baseniki"

 

Przedszkole StraszynDziękujemy dzieciaczkom i personelowi za piękny wierszyk wymyślony specjalnie dla zwierzaków z naszego schroniska, laurkę, oraz za karmę i inne dary

zpssmallDzisiaj naszych podopiecznych odwiedzili uczniowie z Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie. Wszyscy z ciekawością wysłuchali informacji na temat opieki i postępowania ze zwierzętami oraz zapoznali się z zasadami funkcjonowania schroniska. Wszystkie dzieci entuzjastycznie reagowały podczas kontaktów ze zwierzakami, mamy nadzieję, że ta wizyta uwrażliwiła je na los bezdomnych psów i kotów. Dziękujemy za wizytę, oraz za dary :)

ZbiorkaBardzo dziękujemy kierownicwu sklepu STOKROTKA za umożliwienie zbiórki karmy, hojnym klientom, oraz naszym kochanym wolontariuszom Emotikon heart za pomoc w zbiórce ( szczególnie Oliwii Stolz za fajne pomysły promujące zbiórkę ).

Orew 2014

 

Dzisiaj przyjechali do nas z darami uczniowie z Ośrodka Rechabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z opiekunami. Dzieci bardzo pozytywnie reagowały na naszych podopiecznych, choć psiaki ich troszkę onieśmielały, więcej entuzjazmu wzbudził tor przeszkód dla psiaków. 

Spacer Przyjaźni

Serdecznie dziękujemy za tak tłumne przybycie wszystkim wolontariuszom i przyjaciołom naszych podopiecznych. Psiaki były wyjątkowo grzeczne podczas spaceru, obyło się bez żadnych spięć, a z radości mało ogony im nie poodpadały ;) Aż miło popatrzeć na te szczęśliwe mordki

darczyn0small

 

Serdeczne podziękowania dla naszych darczyńców 

Zwracamy się do Was ponownie z prośbą o wsparcie w akcji na terenie Hipermarketu Tesco w Pruszczu Gdańskim, ul. Raciborskiego / Domejki. W dniach 7, 8, 9 lutego odbędzie się zbiórka publiczna przy kasach Hipermarketu Tesco (pomoc w pakowaniu zakupów połączona ze zbiórką do skarbonek) Pilnie poszukujemy wolontariuszy którzy mogliby w piątek 7 lutego w godz. 14.00 - 19.00, w sobotę 8 lutego w godz. 11.00 - 19.00 i w niedziele 9 lutego w godz 11- 17.00 pomóc naszemu schronisku w zbiórce. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 58 531 96 56, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.